İşleminiz yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...

Avrupada uygun şehir

AVRUPA’DA ZİYARET ETMENİZ GEREKEN EN UYGUN 12 ŞEHİR!

 
AVRUPA’DA   ZİYARET  ETMENİZ  GEREKEN   EN UYGUN 12   ŞEHİR!

    Avrupa’da yapılan  şehir gezileri , cüzdanlarımızı hafifletmekle  ünlü. Hepimiz, insanların nereye gittiğini görmek ve öğrenmek istiyoruz. Hatta her seferinde daha fazla seyahat etmek istiyoruz. Avrupa’da çok sayıdaki , cazibesi ve güzelliği ile ünlü  , eski favori şehirlere  seyahat ederken  harcamaları düşük tutmakta fayda var . Bu şehirlerden, hep akla gelenlerin dışındaki diğer alternatifleri biz sizin yerinize düşündük. Hepsi de kültürünü ,mimari yapısını , yemeklerini merak edeceğiniz  yerler .1) Budapeşte, Macaristan

      Avrupa da herhangi bir kentte yaşamak isteyeceğiniz lüksü bu şehirde krallar gibi yaşayabilirsiniz. Pahalı olduğunu düşündüğünüz bir çok lüksün Budapeşte’de ne kadar ucuz olduğunu görünce çok şaşıracaksınız.

 

  

2)   Prag , Çek Cumhuriyeti

   Bu pitoresk şehirden , pek çok insanın neden her zaman bahsettiğini anlamak zor değil.  Şehrin fotoğraflarına  bakmak bile neden bu şehri  ziyaret etmeniz gerektiğini  gösteriyor... Tüm bu güzelliği makul bir fiyata yaşayabilirsiniz. Prag’ı anlatmak yersiz. Bir an önce yaşamak gerek . Çek Cumhuriyeti’ne hemen gitmek için uçuşunuzu bir an önce planlamalısınız.

 
 

3) Valetta, Malta

         Valetta,  Malta’yı ziyaret etmek için, en uygun fiyatlı şehirlerden biri. Ayrıca şehir UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde de  yer alıyor.

 

 

4)  Valencia, İspanya

  Bu İspanyol şehri, fiyatının ucuz olması yanında , heyecan ve manzarasıyla da ünlü.

 

5) Porto, Portekiz:

  Porto ziyaretinizde yemek ve içecek için çok harcama yapacağımızı düşünseniz de,  hatta  ‘’Turist Tuzağı’ ‘diye adlandırabileceğiniz yerlerde bile ödeyeceğiniz ücret sizi şaşırtacaktır. Kesinlikle az bir bütçeyle seyahat edebileceğiniz bu şehri şiddetle tavsiye edebiliriz.

  
 

6) Nîmes, Fransa

    Nîmes de konaklama, ulaşım, yiyecek, içecek( kısacası her şey) çok ucuzdur.  Hiçbir şeyiniz eksik kalmaz. Ayrıca  Nîmes  Arenası’nın Roma'daki Kolezyum'dan çok daha iyi korunmuş ve görkemli bir Roma Tiyatrosu olduğunu biliyor muydunuz?

  

 

7.)  Bratislava, Slovakya

    Bratislava’yı ziyaret etmek için  çok beklemeyin. Bratislava çok  büyük miktarda paraya mal olmayacak hoş bir şehir. Gıda fiyatları Avrupa'nın çoğu ile aynı seviyede ancak yiyecek dışındaki  ihtiyaclar oldukça ucuz.

 

 
8.) Riga, Letonya

  Banka hesabınızı zorlamadan  güzel bir resmi seyreder  gibi yaşayabileceğiniz şahane bir şehir. Hızlı bir şekilde İngiliz tatilciler tarafından  favori bir şehir haline gelmesine şaşırmamak gerek.

 

 
9.) Atina, Yunanistan

  Atina'da kiminle konuşursanız konuşun size tarihi ,yemekleri vs. hakkında şaşırtıcı bilgiler verir. Bu şehir de güzel süprizler ile karşılaşabilirsiniz.

 

 

10.) Edinburgh, Birleşik Krallık

 Edinburgh’da yapılması gereken en sevilen aktivitelerden biri ucuz ve ücretsiz manzaraları keşfetmek olduğu konusunda herkes hemfikir. Şaşırtıcı bir şehir ve Londra’yı  ziyaret etmekten çok daha ucuz.

 
 

11) Krakow, Polonya

   Polonya ‘da ziyaret etmek için  , en uygun fiyatlı ve görülmesi gereken en güzel şehir Krakow. Ayrıca çok ucuz ( Burada konaklama için , pazarlık yaparak ilginç bir şekilde inanamayacağınız fiyatlara geceyi geçirebilirsiniz. )

 
 

12) Zagreb, Hırvatistan

  Seyahat listenize yerleştirmeniz için, bu şehirde bulunan ünlü Plitvice gölü ve Milli Parkının olması bile yeterli.

Çağrı Merkezi

0212 211 40 20

Yeni uçak bileti alımlarınız için yukarıdaki numaramızı arayınız.

İptal & Değişiklik İşlemleri

0212 211 40 20

İptal - iade değişiklik biletleriniz için yukarıdaki telefon numaramızı arayınız.