İşleminiz yapılıyor. Lütfen bekleyiniz...

Hakkımızda

Tatildays.com – Hakkımızda
 
Tatildays.com; seyahat severlerin ihtiyaç duyduğu uçak biletlerini online satın alınmasını sağlayan hızlı ve yenilikçi web tabanlı biletleme sistemidir. NEVEGE Turizm güvencesi altında hizmet veren Tatildays.com; dinamik ve tecrübeli kadrosuyla hızlı çözümler sunmaktadır.
Havacılık sektörünün ivme kazanmasıyla birlikte
gelişen bilet satış sistemleri, yenilikçi ve teknolojik alt yapısıyla dikkat çekiyor. Yolcular, acenteye giderek zaman kaybı yaşayıp bilet almak yerine internet üzerinden sadece birkaç tık yardımıyla hızlı ve kolay bir şekilde bilet almayı tercih ediyor. Tatildays.com; tam olarak bu hizmeti gelişmiş online web tabanlı sistemiyle hızlı bir şekilde sağlar. Yolcular, sistemden gidiş – dönüş tarihlerini sorgulayarak kolayca en uygun uçuş ve ücret alternatiflerini bulabiliyor.
Uçakla yolculuk yapmanın sağladığı zaman ve nakit tasarrufu,insanların ulaşımda uçak yolculuğunu tercih etmelerinin en önemli sebeplerindendir. Havayolu seyahati bilindiğinin aksine dünyanın en güvenli yolculuk yapma şeklidir. Tatildays.com bu güvenlik bilinciğiyle ,müşterilerine tüm dünya coğrafyasını gezebilecekleri bilet hizmeti sunmaktadır. THY (Türk Hava Yolları), Atlasglobal, Sunexpress, Anadolujet ve Onur Air   gibi Türkiye’nin önde gelen hava yolu şirketleri ile Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda uygun fiyatlara bilet alma fırsatlarını Tatildays.com ile yakalamak mümkün.
 
Neden Tatildays.com’u Tercih Edelim?
 
Tatildays.com, tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli bir kadroya sahip. Dinamik kadrosu sebebiyle tüm istekleriniz hızlı, kolay, güvenilir ve çözüm odaklı bir şekilde yerine getirilmektedir. Hızlı ve teknolojik alt yapısıyla bilet almak isteyenlere kaliteli hizmet sunmaktadır.
 
Tatildays.com Avantajları Nelerdir?
 
En güvenilir havayolu şirketleri ile Yurtiçi ve yurtdışı bilet satın alma işlemi sunan Tatildays.com; uygun seyahat, ucuz bilet, geniş ve alternatifli ödeme seçenekleri ile hizmet sunar. Dönemsel olarak sunduğu avantajlı uçak bileti hizmetiyle daha ucuz bilet alma olanağı sağlar.
Sadece internet üzerinden bilet hizmeti değil aynı zamanda 7/24 müşteri desteği ile herzaman yanınızdadır. Bilet almak isteyen misafirler internet ve telefon (
0212 211 40 20) desteği ile müşteri hizmetlerine ulaşma imkanı bulur.
 
"Bırakın biz halledelim, Siz keyfini çıkartın.."  

Çağrı Merkezi

0212 211 40 20

Yeni uçak bileti alımlarınız için yukarıdaki numaramızı arayınız.

İptal & Değişiklik İşlemleri

0212 211 40 20

İptal - iade değişiklik biletleriniz için yukarıdaki telefon numaramızı arayınız.